Торговый Центр «Эпицентр»

Обои, Краски, Лаки

Обои, Краски, Лаки, фото-1

Фарби :

Емалі акрилові, емалі алкіні, емалі для металу, емалі спеціалізовані, пігменти готові, фарби аерозольні, фарби емульсійні, фарби емульсійні (кольори в асортименті), фарби з декоративним ефектом, фарби фасадні, фарби структурні, штукатурки декоративні , штукатурки мозаїчні.

Засоби для деревини :

Засоби вогнебіозахисту для деревини, антисептики, масла, декоративно-захисні засоби, лаки для внутрішніх робіт, лаки для зовнішніх робіт, лаки для паркету, шпаклівки для дерева.

Засоби для обробки поверхні :

Ґрунти, гідрофобізатори, засоби для зняття фарби, розчинники, шпаклівки для стін.

Малярні інструменти ( близько 1400 найменувань):

Валики для роботи з емалями та лаками, валики для роботи з емульсійними фарбами, інструменти для декорації, кювети, ручки, пензлі для роботи з акриловими фарбами, пензлі для роботи з алкідними фарбами, плівки малярні, стрічки малярні.

Шпалери :

Обои, Краски, Лаки, фото-2

Шпалери (обои) паперові, вінілові, флізеліновій та паперовій основі, шпалери під фарбування, для кухні та ванної кімнати, шпалери під замовлення (виробництво: Італія, Німеччина, Бельгія, Англія), дизайни, кольори та розміри в асортименті (0,53х10,05 м, 0,53х15 м, 0,7х10,05 м, 1,06х10,05 м, 1,06х25 м), фотошпалери в наявності та під замовлення.

Сонцезахист :

Ролети тканинні (з поліестеру та натуральних матеріалів), бамбукові, жалюзі пластикові та алюмінієві, римські штори, плісе тканинні та паперові, можливе замовлення товару під індивідуальні розміри.

Карнизи :

Карнизи металеві (готові комплекти та розбірна програма), дерев’яні, алюмінієві, металопластикові, стельові карнизи, можливе замовлення товару під індивідуальні розміри.

Декоративне покриття :

Рідкі шпалери, бамбукові шпалери, коркове покриття, скловолокно та склошпалери, малярний флізелін, декоративні наліпки.

Ексклюзивні торгові марки:

• Amber – фарби; ґрунти.

• Bellavita – стельові шини; римські штори; жалюзі та ролети; самоклеюча плівка.

• Fiora – інвентар для прибирання.

• Origami – засоби особистої гігієни; туалетний папір, паперові рушники.

• Tempo – малярний інструмент.

• Vivendi – господарські товари; гардероб.

• Гривня Петрівна – засоби для прибирання.

Ми в мережі
Мобільні додатки