Сьогодні відбулося маленьке свято у великій дитячій родині. Маріупольський дитячий будинок “Центр Опіки” отримав можливість за допомогою компанії Епіцентр здійснити дитячі бажання, та покращити умови життя своїх підопічних.

"Центр Опіки» - дитячий будинок , де живуть діти з народження до 18 років - розповідає Наталя Вікторівна Лащевська, заступник директора з навчально виховної роботи. Потреб у дітей багато, і власними силами вирішити питання не можемо. Тому звертаємося за допомогою до великих підприємств, в адміністрацію міста,  до волонтерів. Приємно, що на наше звернення звернуло увагу керівництво компанії "Епіцентр"
У грудні минулого року компанія Епіцентр провела акцію "Янголятко добрих справ", за результатами якої передала допомогу дитячим будинкам України на суму 1 мільйон гривень.
Андрій Яковенко, в.о. директора ТЦ "Епіцентр" Маріуполя зазначив, що керівництво і власники компанії "Епіцентр К" Олександр і Галина Герега розглянули болючі потреби, для вирішення яких в дитячому будинку Маріуполя грошей немає.
Так відремонтують душову кімнату для підлітків. Епіцентр привіз до дитячого будинку матеріали для повного капремонту приміщення.
Також представники Епіцентру передали персональні комп'ютери і аксесуари групам, де навчаються діти шкільного віку в умовах карантину. Заклад зможе  доукомплектувати комп'ютерний клас технікою і комп'ютерними стільцями. Передали ще багато побутових товарів,  яких потребував дитячий будинок.